MAXWAY

Відгуки замовників 2023:
4.4/5

Створюємо Вражаючі Бокси

Сувенірна | Брендована | Подарункова коробка велика і маленька для Вашого Бізнесу.

*Отримайте ціни і Портфоліо на пошту

Maxwat Sokolov Serhiy Ukraine Упаковка Подарункова ОПТ чи Корпоративний подарунок

Ми виготовляємо сувенірну упаковку для Вашого Бізнесу, для Ваших клієнтів та партнерів. Брендована, сувенірна чи подарункова коробка велика чи маленька. Подарункова коробка з солодощами чи на Новий рік. Для косметичних засобів чи аксесуарів. Ми маємо досвід роботи з найвибагливішими клієнтами.

Сергій Соколов, CEO MAXWAY

Виробникам

Дистриб'юторам

Сервісним Компаніям

Маленька упаковка для сувеніру з логотипом чи подарункова коробка велика для подарункових чи семпл-наборів. 

Ваш чи Наш
дизайн упаковки

Ми намагаємося стати вашим постійним партнером. Тому завжди прислуховуємося до ваших бажань не тільки в матеріалах, а й в способі загинів, відтінках при різному освітленні, способі використання.

MAXWAY

Якісна брендована дизайнерська подарункова упаковка, велика чи маленька.

1

Макет розробляє Ваш дизайнер, чи НАШ, виходячі з Ваших подобань.

2

Ми готуємо технічну частину завдання до виготовлення, остаточно узгоджуємо матеріали та бюджети. Подарункова коробка велика чи маленька – не важливо.

3

Відправляємо Вам замовлення в зручний для Вас спосіб і чекаємо на відгук.

Створюємо Вражаючу Упаковку для Вашого Продукту.

Master Maxway подарункова коробка велика і брендовані упаковки опт

Наші найвибагливіші клієнти:

Питання, які ви хотіли задати про брендовану дизайнерську упаковку від MAXWAY:

Наша практика останнього року показує, що вартість може бути від 5 до 20 дол. за одну упаковку преміальної якості та кастомного дизайну, при серії від 40 до 500 штук. Але все буде звісно залежити від матеріалів, готовності макету, та кількості штук.

Ми не робимо гофро-тару, не робимо упаковку, що  розпадається в руках ще до відкриття. Дизайнерський картон та покриття, спеціальні матеріали, що ми використовуємо – відібрані нами і варті уваги навіть тих, хто займається упаковкою більше 20 років (це ми). Ми знаємося на якості.

Ми подзвонимо вам, запитаємо який ваш продукт, можливо сайт та географія клієнтів / партнерів / співробітників, що отримають цю упаковку. Потім, виходячи з Ваших відповідей, покажемо портфоліо, що максимально близьке до вашої ніші, покажемо вартості та час на виготовлення, що було використано до тих проєктів. Це дасть вам розуміння – як це, працювати з нами. І якщо все сподобається – ми отримаємо від вас макет (або розробимо свій варіант) та покажемо вам вартість та строки виробництва. Сподобалася пропозиція – віддаємо у виробництво.

Україна, Київ, вул. Кирилівська, 152-A, завод “Пожежна техніка”, друкарня “МАКСВЕЙ”